Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym i nieprzerwanym rozwojem naszej firmy poszukujemy kogoś, kto zasilając nasze szeregi sprawi, że świat dookoła stanie się bardziej kolorowy. Szukamy osoby, która zajmując zaszczytną funkcję Grafika Komputerowego pokoloruje naszą wirtualną przestrzeń – w tym owoc naszej ciężkiej pracy – sklepy www.printdepot.pl i www.dcol.pl

Od ubiegających się oczekujemy:

znajomości obsługi programów graficznych, w tym: Adobe Illustrator oraz Adobe Photoshop (no niestety bez tego nie da się podbić, ani przynajmniej pokolorować świata),

nieustającego zaangażowania oraz dobrej organizacji pracy własnej (może się tak przytrafić, że wszyscy na raz będą od Ciebie czegoś chcieli... „na wczoraj”),

umiejętności pracy w zespole (razem łatwiej jest podbić świat niż w pojedynkę),

wyczucia estetycznego (absolutny MUST HAVE),

wyobraźni rodem z kreskówki „Pinky i Mózg”.

Będzie nam jeszcze milej, jeśli przy okazji:

będziesz miał/a wykształcenie kierunkowe,

okaże się, że znasz kilka zwrotów w języku angielskim... i niemieckim (a co tam!),

ktoś wcześniej był tak dobry i umożliwił Ci zdobycie doświadczenia w branży e-commerce.

Do obowiązków nadwornego „malarza świata” będzie należało:

tworzenie inspirujących wizualizacji na potrzeby wspomnianych sklepów,

tworzenie oprawy graficznej prezentacji, reklam i ofert (tak aby sprzedawane przez nas produkty można było pokazać komuś jeszcze),

tworzenie grafik i ilustracji związanych z identyfikacją wizualną firmy,

i parę innych rzeczy, które można zaliczyć do działu: „Projektowanie Grafiki Komputerowej” (w tym: elementy stron internetowych, tudzież newsletterów).

W zamian dostaniesz od nas:

umowę o pracę (żebyś mógł już dziś zacząć odkładać składki na emeryturę ;-)),

wynagrodzenie adekwatne do nabytych umiejętności (żebyś poczuł się doceniony),

możliwość słuchania ulubionej muzyki w czasie pracy (żeby przyjemnie Ci się pracowało),

miłe towarzystwo (patrz punkt wyżej),

prostokątne biurko z pełnym wyposażeniem w siedzibie naszej firmy,

i, last but not least – udział w zaszczytnym przedsięwzięciu, jakim jest zdobycie świata!

Z przyjemnością umówimy się z Tobą na spotkanie i poznamy Cię bliżej!

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w obszarze e-commerce, zajmujemy się pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie