Opis stanowiska pracy

Szkółka Roślin Ozdobnych „Clematisy” poszukuje do współpracy grafika komputerowego.

Zakres obowiązków:

- samodzielne projektowanie kreacji na potrzeby komunikacji marketingowej (identyfikacja wizualne/branding, materiały drukowane),
- przygotowywanie elementów kampanii marketingowych on-line (banery, mailingi),
- ścisła współpraca z działem e-commerce.

Miejsce pracy: pomorskie, Kolincz /możliwość pracy zdalnej/
Pracodawca: Szkółka Roślin Ozdobnych "Clematisy" Klara Wędrowska
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Sportowa 1 a, Kolincz, 83-200 Starogard Gdański
Osoba do kontaktu: Bartosz Spychalski

Prezentacja firmy

Produkcja roślin ozdobnych i owocowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie