Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Grafik Komputerowy.
Wymagania:
Od osób kandydujących oczekujemy:
▪ Co najmniej 2-letniego doświadczenia popartego ciekawym portfolio,
▪ Bardzo dobrej znajomości pakietu ADOBE CC
▪ Umiejętności samodzielnego wypracowywania koncepcji graficznych
▪ Umiejętności przygotowania projektów do druku
▪ Znajomości technik druku, ich możliwości i ograniczeń,
▪ Dokładności,
▪ Umiejętności pracy w zespole,
▪ Umiejętności pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
▪ Po okresie próbnym umowę o pracę.
▪ Pracę w zgranym zespole,
▪ Możliwość rozwoju zawodowego.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”. Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz. 883.

Prezentacja firmy

Bezdyskusyjnym obszarem przewagi konkurencyjnej VANTIS HOLDINGU o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia