Opis stanowiska pracy

Trimtech Sp. z o.o. dystrybutor sprzętu pomiarowego, poszukuje kandydata na stanowisko:

WEBDESIGNER/GRAFIK/ANIMATOR KOMPUTEROWY

Zakres obowiązków:
• projektowanie szat graficznych stron internetowych,
• przygotowywanie promocyjnych animacji komputerowych/filmów promocyjnych
• tworzenie elektronicznych materiałów promocyjnych, w tym newsletter, email blast etc.,
• projektowanie interfejsów użytkownika aplikacji www i mobilnych,
• przygotowywanie oraz dbałość o graficzną spójność wizerunku firmy
• opracowanie materiałów reklamowych do druku

Wymagania:
• znajomość programów graficznych niezbędnych do wykonania w/w zadań
• znajomość najnowszych trendów projektowania interfejsów,
• dyspozycyjność i szybkość w realizacji projektów,
• samodzielność,
• zmysł plastyczny,
• kreatywność

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę/umowa o dzieło - okres próbny 3 miesiące 1500 zł+500 zł "na rękę"

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Prezentacja firmy

Trimtech Sp. z o.o. dystrybutor sprzętu pomiarowego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie