Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osoby na stanowisko Grafika Komputerowego. Oferowana praca jest pracą dodatkową. Gwarantujemy dobrą atmosferę i stawiamy na kompetencje. Oferujemy również interesujące możliwości wysokich zarobków dla osób, które chcą dołączyć do nas i poświęcić tylko część swojego czasu dedykowanego na pracę.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od zleconych zadań,
  • dogodny czas pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia produktowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym, zorientowanym na wynik zespole.

Mile widziana będzie własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia.

Wymagania

  • komputer na OS X
  • obrobka i konwersja: motywy graficzne, obiekty wektorowe, banery, zdjecia, obsługa Adobe CC (Photoshop, inne, grafika rastrowa),
  • podstawowa znajomość GIMPa
  • oprogramowanie i umiejętności konwersji dokumentów biurowych z Maca na PC i odwrotnie (keynote2powerpoint etc.)
  • otwartość, komunikatywność,

Prezentacja firmy

Dental Communication sp z o.o.o - dynamicznie rozwijająca się firma, dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie