Opis stanowiska pracy

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o. zatrudni:
Grafika komputerowego

Zakres obowiązków:
• tworzenie grafiki cyfrowej,
• obróbka zdjęć w programach graficznych,
• inne prace biurowe.

Od kandydatów oczekujemy:
• umiejętności pracy w środowisku PC,
• znajomości programów: Photoshop, CorelDraw, pakietu Office,
• dbałości o szczegóły, kreatywności i twórczego podejścia do pracy,
• umiejętności pracy w zespole.
Znajomość podstaw z zakresu HTML, CSS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• praca w renomowanym i stabilnym wydawnictwie, wykonywana w siedzibie wydawnictwa,
• umowa o pracę – pełny wymiar czasu pracy,
• wynagrodzenie składające się z podstawy i premii,
• liczne świadczenia pracownicze.

Prezentacja firmy

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. jest wydawcą specjalistycznych pu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce