Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Grafik komputerowy

Od: Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Miejsce pracy: 86-150 Osie

Opis stanowiska:

- projektowanie i skład komputerowy materiałów graficznych,

- projektowanie opakowań produktów,

- przygotowywanie materiałów do druku offsetowego i cyfrowego,

- przygotowywanie materiałów do druku flexograficznego,

- aktywna współpraca z "klientem wewnętrznym".

Wymagania:

- znajomość programów graficznych: Adobe InDesign, Photoshop, Illustartor, Corel DRAW, dodatkowym atutem będzie obsługa Adobe InDesign oraz oprogramowania 3D,

- umiejętność przygotowywania plików do druku offsetowego i cyfrowego,

- mile widziana umiejętność przygotowywania materiałów do druku flexograficznego

- mile widziana umiejętność fotografowania produktów spożywczych,

- kreatywność, wyczucie estetyki,

- zaangażowanie, rzetelność, samodzielność,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej,

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane,

- dyspozycyjność i elastyczność.

Oferujemy:

- dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju zawodowego w postaci uczestnictwa przy ciekawych projektach marketingowych,

- szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie merytoryczne,

- pracę w ambitnym, młodym zespole.