Opis stanowiska pracy

Twoim zadaniem będzie tworzenie wyłącznie bardzo dobrych projektów graficznych, m.in.: keyvisuali, reklam prasowych, materiałów identyfikacji wizualnej, POS i opakowań.

Oferujemy stałe zatrudnienie, możliwość rozwoju, swobodę twórczą, pracę w kreatywnym środowisku.

Wymagania

- Talent
- poczucie humoru,
- poczucie estetyki i zmysł artystyczny,
- biegła znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign,
- kreatywność, samodzielność, terminowość.

Prezentacja firmy

Freewolna, agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej. <br/>Kreacja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie