Grafik komputerowy z doświadczeniem

Creative Sp. z o.o.

05-820 Piastów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Reklamowa w Piastowie poszukuje osoby na stanowisko Grafik komputerowy z doświadczeniem w branży reklamowej popartym portfolio.

Oferujemy ciekawą stałą pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Poszukujemy do agencji reklamowej kreatywnego grafika.
Praca stacjonarna.

CV oraz portfolio
prosimy kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wymagania

Wymagana zaawansowana znajomość programów graficznych Pakiet Adobe i CorelDRAW, podstawy fotografii oraz dobrej organizacji pracy i samodzielności przy projektowaniu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, kreatywną Agencją, ze śwież... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie