grafik / freelance

Live Age

30-710 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA MANTA to agencja eventowa z kilkunastoletnim portfolio wydarzeń i rosnącą grupą wymagających klientów. Agencja posiada strukturę umożliwiającą kompletną i samodzielną produkcję wydarzeń wraz z towarzyszącymi mu komunikacją, narzędziami wsparcia relacji i aranżacjami przestrzeni. Pracujemy w całej Polsce, przede wszystkim realizując wydarzenia zamknięte. Posiadamy własne marki wspierające innowacjami branżę i własne projekty eventowe.

Poszukujemy sprawnego grafika 2D lub kreatywnego grafika 2D/3D, który dołączać będzie do zespołu agencji na etapie kreacji eventowej lub produkcji wydarzeń, wspierając już istniejący dział grafiki. Praca na zasadach freelance w biurze agencji w Krakowie lub zdalnie.

Jeśli myślisz z entuzjazmem o współpracy z grafikiem agencji w przygotowywaniu materiałów 2D dla wymagających klientów, napisz nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia. Feel free. A do aplikacji dodaj skrót „FREE”.

A jeśli jesteś doświadczonym grafikiem 2D/3D i potrafisz przekonać nas do Twojej pracy przy projektowaniu brandingu lub przestrzeni eventów, dopisz do aplikacji skrót „EXP”. Zastanowimy się nad możliwością wspólnego budowania tożsamości wydarzeń od podstaw.

Wymagania

grafik 2D (free):
Sprawne projektowanie 2d i dtp: identyfikacja wizualna, branding, materiały komunikacyjne.
Liczymy na Twój entuzjazm. Nie na duże doświadczenie.

grafik 2D/3D (exp)
Sprawna praca w 2D i DTP.
Chęć udziału w pracy nad projektami scenografii i aranżacji przestrzeni eventowej
Umiejętność pracy w 3D i przygotowywania atrakcyjnych wizualizacji.
Zainteresowanie projektowaniem form przemysłowych, grafiką dla internetu lub animacją, albo udokumentowane portfolio w tych obszarach będą dodatkowymi zaletami.
Od cv i dużego doświadczenia zawodowego ważniejsze będzie portfolio.

Szukamy młodych, zaangażowanych osób. Rozumiejących współczesny design jako formę komunikacji i traktującej projekty funkcjonalnie. Pracującej na aktualnych trendach w projektowaniu. I skłonnej do kompromisów, gdy klient naprawdę wie lepiej :-)

Prezentacja firmy

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie