Opis stanowiska pracy

Studio Form sp. z o.o. to doskonały efekt połączenia kilku form.
Jesteśmy tu i teraz łącząc złote, staromodne zasady pracy zespołowej, ponadczasowej inspiracji i ciężkiej pracy z ciekawością przyszłości, rozwoju i nowoczesności. Kreujemy marketing dla ludzi, stale myśląc o ich potrzebach i wymaganiach. Odważnie tworzymy ideologię pamiętając o tym, czego od marketingu oczekuje świat. Synergia tych składników pozwala na kompleksową obsługę naszych Klientów.

Studio Form Sp. z o.o. szuka kompetentnej osoby na stanowisko:
GRAFIK DTP

OPIS STANOWISKA:
* Projektowanie kreacji na potrzeby komunikacji marketingowej firmy.
* Sprawdzanie i przygotowanie materiałów do druku.
* Udział w przygotowywaniu koncepcji kreatywnych.
* Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za przygotowania projektów graficznych, przygotowania materiałów do druku oraz do aktywnego uczestniczenia w tworzeniu koncepcji kreatywnych.

OFERUJEMY
Piękny ogród gdy szukasz natchnienia.
Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole.
Wyzwania kreatywne dla naszych klientów.
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Wymagania

* Doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 3 lata.
* Doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych w oparciu o ustaloną identyfikację wizualną.
* Biegła obsługa oprogramowania Adobe.
* Praktyczne doświadczenie w przygotowaniu grafiki na potrzeby internetu oraz materiałów do druku.
* Zainteresowanie tematyką z zakresu designu, grafiki i reklamy.
* Kreatywność, zmysł estetyczny.
* Zaangażowanie, terminowość, zdolności interpersonalne.

Prezentacja firmy

Działając, stawiamy na jakość i profesjonalizm, które pozwoliły nam zdob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie