Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem graficznym:
gazety, czasopisma, magazyny w formie tradycyjnej (papierowej) oraz w wersji
interaktywnej na tablety. Projektujemy też systemy identyfikacji wizualnej
instytucji, firm. Tworzymy wizualną część stron www. Staramy się w grafikę
ubrać wszystko, co nas otacza i potrzebuje takiej oprawy. Nasze studio było
wielokrotnie nagradzane w Konkursie Izby Wydawców Prasy na najlepszą
okładkę prasową roku – GrandFront w latach 2010-2013.

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- elastyczny czas pracy
- atrakcyjne warunki finansowe
- pracę w studio z własnym ogrodem i parkingiem

Wymagania

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe opracowanie projektów graficznych wraz z ich przygotowaniem do druku.

Wymagania:
Osoba aplikująca na stanowisko Grafika powinna wyróżniać się kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów, poczuciem estetyki, biegłą znajomością obsługi programów graficznych: Quark, Photoshop, Illustrator, inDesign – platforma Apple, doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Prześlij swoje portfolio oraz CV. Oferty bez portfolio nie będą rozpatrywane.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz.926 z późniejszymi zmianami".

Prezentacja firmy

Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem graficznym:<br/>gaze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie