Opis stanowiska pracy

Drukarnia wielkoformatowa poszukuje, osoby pełnej pomysłów, która nie ustaje w poszukiwaniu inspiracji i jest odważna w swoich wizjach, osoby z pasją, energią i zapałem do twórczej pracy!
Jeśli potrafisz przelać swoje pomysły na "projekt", a dodatkowo możesz pochwalić się ciekawym portfolio i powiedzieć, że Twoi Klienci chcą pracować tylko z Tobą – nie zwlekaj! Zgłoś się do nas!

Wymagania:

Główne zadania:

- umiejętność przygotowania plików do druku (skład DTP) + stała współpraca z naszym działem produkcji
- projektowanie materiałów promocyjno-marketingowych i przygotowywanie do druku, takich jak: banery, siatki, plakaty, broszury, ulotki, naklejki, gadżety firmowe, naklejki, projekty witryn i oznakowania punktów, grafika samochodowa itp.
- obsługa plotera tnącego i maszyn drukujących
- ocena jakości plików nadesłanych przez klienta

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy:

- Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku (w agencji lub drukarni)
- Mile widziane wykształcenie związane z komunikacją wizualną (lub student w trakcie studiów kierunkowych);
- Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat, Corel)
- Kreatywność, komunikatywność, chęć podejmowania wyzwań;
- Umiejętność działania pod presją czasu, rozbudowane poczucie odpowiedzialności za wykonana pracę;

Oferujemy:

Rozwój kompetencji w zakresie pracy zespołowej i odpowiedzialności za projekt;
Pracę przy projektach dla małych jak i dużych, międzynarodowych marek
Stabilne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
Współprace z miłym zespołem, z miłymi klientami w miłej atmosferze.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1987 roku o ochronie danych osobowych)".

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Advmedia Sp. z o.o.- drukarnia wielkoformatowa z bogatym parkiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie