Grafik DTP poszukiwany!

Oxido

Rybnik, 44-251, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kryształ Twojego talentu może błyszczeć tylko wtedy, kiedy pada na niego właściwe światło. Projekty, które wyzwolą Twoją kreatywność; zadania, które napędzą Twoją wyobraźnię; działania, które zdynamizują Twój rozwój – to wszystko czeka w Oxido. Pozwolimy Ci błyszczeć!

Agencja Oxido szuka osoby, dla której DTP nie ma tajemnic. Jeśli ekscytuje Cię myśl o nieustannym uczeniu się; uwielbiasz przekraczać własne granice i rozwijać się ku perfekcji – dołącz do nas!

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w projektowaniu materiałów do druku poparte portfolio,
  • biegłej obsługi programów Adobe InDesign, Illustrator oraz Photoshop,
  • zmysłu artystycznego i umiejętności projektowania ciekawych graficznie materiałów,
  • znajomości trendów w designie oraz pomysłowości.

Bardzo mile widziane:

  • umiejętność projektowania ciekawych, responsywnych stron internetowych poparta portfolio,
  • znajomość trendów w e-designie.

Co w zamian?

  • najlepsza dla Ciebie umowa,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach,
  • praca przy ciekawych i rozwijających projektach,
  • wsparcie, serdeczna atmosfera w Zespole, pyszności w każdy piątek.

Jeśli spełniasz wymagania i masz ochotę dołączyć do nas - podeślij nam swoje CV i link do portfolio!

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych stron www, które świetnie wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie