Grafik DTP - drukarnia

Drukarnia Impresta

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • skład i przygotowywanie materiałów do druku
  • kontakt z klientami oraz agencjami reklamowymi dotyczący przygotowywanych materiałów
  • obsługa systemu CTP Heidelberg Suprasetter, wraz z oprogramowaniem Prinect (możliwość przeszkolenia, mile widziana znajomość obsługi)

Wymagania

  • dobra znajomość programów graficznych Adobe: Illustrator, Photoshop (przynajmniej od wer. CS4)
  • min. 1 rok doświadczenia pracy w drukarni na stanowisku grafika DTP lub montażysty
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność samodzielnej pracy

Mile widziane:

  • znajomość programu graficznego CorelDraw (przynajmniej od wer. XI)
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznym środowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełen etat)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

Drukarnia Impresta funkcjonuje na rynku poligraficznym nieprzerwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Inne