Opis stanowiska pracy

Firma NT Group Systemy Informatyczne poszukuje grafika do współpracy przy tworzeniu stron www. Oferujemy pracę na umowę zlecenie lub umowę o dzieło przy realizacji ciekawych projektów. Praca zdalna.

Poszukujemy wyłącznie osób, które posiadają doświadczenie poparte portfolio w tworzeniu grafiki komputerowej na potrzeby stron internetowych, sklepów internetowych i portali.

Wymagania

Prosimy aplikantów o przesłanie CV oraz portfolio.

Prezentacja firmy

Firma powstała na bazie wieloletnich doświadczeń, zdobytych w bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie