Grafik / Designer

Stereokolor

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja STRKLR (www.strklr.com) poszukuje osoby do pracy na stanowisku Grafik / Designer . W ramach pracy wybrana osoba będzie tworzyć kreacje na potrzeby online'u: landing page'e, mailingi, strony www rwd, projekty aplikacji www / mobilnych.

Idealna osoba powinna móc pochwalić się takimi rzeczami jak:

  • ciekawe portfolio
  • doświadczenie w tworzeniu banerów, mailingów, stron
  • biegła znajomość photoshopa
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu stron i aplikacji

Oferujemy

  • luźną, bezstresową atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju przy ciekawych projektach
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • darmowe miejsce parkingowe
  • najlepsza pizzeria w mieście tuż obok

Rodzaj pracy: Pełny etat

Prezentacja firmy

STRKLR jest wyspecjalizowaną agencją świadczącą usługi w zakresie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie