Grafik 3D / Oswietlanie scen 3D

CG Folks

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Studio CG Folks realizujące projekty dla klientów na całym świecie z brany filmowej, reklamowej oraz gier komputerowych poszukuje osób na stanowisko:

Grafik 3D / Oświetlanie scen 3D

Miejsce pracy stacjonarnej: Warszawa

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,
- ambitne wyzwania,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość pracy nad światowymi tytułami,
- możliwość pracy nad projektami dla największych, światowych marek.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio (zgłoszenia bez portfolio nie będą rozpatrywane).

Do zgłoszenia prosimy dodać następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Dużymi atutami będą również:
- znajomość Octane,
- znajomość The Foundry MODO,
- znajomość ZBrush,
- znajomość trendów filmowych, reklamowych oraz gier,
- znajomość języka angielskiego.

Wymagania

Oczekujemy:
- znajomości Autodesk 3ds max,
- znajomość Vray,
- kreatywności,
- wyobraźni i inwencji twórczej,
- zmysłu plastycznego,
- umiejętność pracy zespołowej,
- zdolność efektywnej pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

CG Folks Studio realizujace projekty dla klientow na calym swieci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo