Gospodarz Obiektu - praca dla Emeryta

Leon Sp. j.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Dbałość o powierzony obiekt, jego wyposażenie i urządzenia techniczne oraz przynależny teren,
- czuwanie na sprawnym działaniem instalacji i urządzeń technicznych,
- natychmiastowe powiadamianie administracji o dostrzezonych uszkodzeniach lub wadliwym dzialaniu instalacji i urzadzeń technicznych
- zapobieganie uszkodzeniom lub zniszczeniom instalacji i urządzeń znajdujących sie na terenie obiektu
- dokonywanie odczytów liczników mediów oraz wodomierzy
- czuwanie nad bezpieczeństwem obiektu
- stały kontakt z właścicielem obiektu

Wymagania

dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Producent aluminiowych systemów przesuwnych i ościeznic aluminiow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne