Górnik Robotnik pod ziemią

Lider & Partners Sp. z o.o.

21-010 ŁĘCZNA, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Praca w górnictwie na kopalni węgla kamiennego. Nie wymagamy doświadczenia w branży ani wykształcenia górniczego - zapraszamy osoby z doświadczeniem pracy fizycznej i dobrym przebiegiem pracy.

Oferujemy:
system premii
talony żywieniowe
mozliwość pracy w weekendy i święta dla chętnych - stawka 250%
grupowe ubezpieczenie z możliwością ubezpieczenia bliskich
badania lekarskie w prywatnej przychodni
stabilne zatrudnienie
szkolenia przygotowujące do pracy
pracę nie więcej niż 7,5 h na dobę

Wymagania

doświadczenie pracy fizycznej
gotowość do pracy w warunkach kopalni podziemnej
brak nałogów

Prezentacja firmy

Lider & Partners Sp. z o.o. współpracuje z LW Bogdanka SA od 2011 roku w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
premia obecnościowa, premia uznaniowa, weekendy, kartki żywieniowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy