Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) da swojego Klienta, producenta wyrobów z tworzyw sztucznych dla budownictwa szuka pracownika na stanowisko:

Główny Technolog

Zadania na stanowisku:
• Opracowywanie dokumentacji technicznej, instrukcji i norm produkcyjnych
• Utrzymanie jakości produkcji na wymaganym poziomie
• Inicjowanie działań zapobiegawczych w przypadku wystąpienia niezgodności w realizowanych procesach produkcyjnych
• Przeprowadzanie prób, testów, zapewnienie odpowiedniej jakości nowych uruchomień
• Optymalizacja procesów produkcyjnych, wsparcie przy opracowywaniu planów produkcyjnych

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• pracę w kreatywnym młodym zespole
• ciągły rozwój zawodowy

Wymagania

Oczekujemy:

• Trzyletniego doświadczenia w pracy na stanowisku technologa
• Znajomości technologii PVC
• Umiejętności w zakresie przygotowywania i wykonywania prób produkcyjnych, opracowywania receptur
• Umiejętności w zakresie wdrażania nowych produktów i zmian

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości