GŁÓWNY TECHNOLOG PRODUKCJI DROBIU

Studio Form Sp. z o.o.

WARSZAWA, 02-496, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mędzynarodowy koncern szuka kompetentnej i doświadczonej osoby do powstającej fabryki na terenie Afryki Subsaharsyjskiej.

Główne zadania:

  • Uruchomienie pełnej linii produkcji brojlerów na rynku Afrykańskim
  • Doradztwo, nadzór i zarządzanie procedurami przy produkcji drobiu
  • Nadzór i weryfikacja techniczna przy hodowli brojlerów
  • Kompletny rozbiór i konfekcjonowanie mięsa i drobiu
  • Pełna weryfikacja systemów produkcyjnych

Oferujemy:

  • Motywujące wynagrodzenie stałe i premie uzależnioną od wyników
  • Pokrycie wszystkich kosztów delegacji
  • Zatrudnienie na podstawie Kontraktu
  • Narzędzia pracy
  • Niesamowitą przygodę w dla osób szukających Wielkich Wyzwań

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Praktyczna wiedza
  • Doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy z narzędziami i maszynami do produkcji drobiu
  • Perfekcyjna znajomość zagadnień z produkcji Brojlerów
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Doskonała znajomość technik produkcji drobiu
  • Doskonała znajomość z zakresu linii produkcji brojlerów
  • Wiedza praktyczna na temat pasz i hodowli półproduktów do pasz

Prezentacja firmy

Działając, stawiamy na jakość i profesjonalizm, które pozwoliły nam zdob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
14 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji