Główny Specjalista ds. Zakupów Produkcyjnych

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy green-fieldowej z branży spożywczej, realizującej innowacyjne przedsięwzięcie produkcyjne w okolicach Poznania, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Główny Specjalista ds. Zakupów ProdukcyjnychMiejsce pracy: Poznań

Główne obowiązki:

  • Wyszukiwanie dostawców (w tym także kooperantów), prowadzenie bazy dostawców (kooperantów) i jej stały rozwój;
  • Analizy ofert, negocjacje warunków umów, dostaw, budowanie długoterminowych relacji biznesowych;
  • Odpowiedzialność za składanie i koordynowanie zamówień;
  • Kontrola poziomu, jakości, terminowości dostaw oraz odpowiedzialność za utrzymywanie optymalnych poziomów zapasów magazynowych;
  • Tworzenie procedur zakupowych oraz kontrola dokumentacji dotyczącej zamówień, dostaw, reklamacji oraz okresowe raportowanie do Zarządu;
  • Stała współpraca z innymi działami firmy;
  • Realizacja zadań dodatkowych, szczególnie na etapie uruchamiana produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, towaroznawstwo, logistyka zakupów);
  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego;
  • Min. 3-4 lata doświadczenia popartego sukcesami w pracy na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym, najchętniej z branży spożywczej (preferowane doświadczenia w firmach zajmujących się konfekcjonowaniem lub wykorzystywaniem w procesie produkcji produktów sypkich: ziaren, zbóż, owoców etc.);
  • Praktyczna wiedza z zakresu procedur zakupowych;
  • Doświadczenie w samodzielnym poszukiwaniu dostawców zarówno w kraju jak i poza granicami Polski;
  • Umiejętności negocjacyjne dotyczące ustaleń warunków współpracy, także z dostawcami zagranicznymi;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespolei;
  • Samodzielność, kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysoka odpowiedzialność za powierzony obszar;
  • Gotowość do współtworzenia nowej marki na rynku.

Oferujemy:

  • Elastyczność w zakresie formy umowy oraz rynkowe warunki wynagrodzenia;
  • Odpowiednie narzędzia pracy;
  • Realną możliwość budowy działu zakupów od podstaw i objęcia funkcji managerskiej w firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.