Klient infoPraca.pl

Główny specjalista ds. sourcingu strategicznego

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice ( Bielsko-Biała, Pszczyna, Oświęcim, Kety, Skoczów, Żywiec)

Firma międzynarodowa, lider na rynku europejskim w branży opakowań wielokrotnego użytku, stosowanych głównie w przemyśle motoryzacyjnym i AGD, poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialana będzie za rozwój panelu dostawców oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi dostawcami.

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie i selekcja nowych dostawców na produkty i usługi w Europie i Azji
  • negocjacje kontraktów
  • analiza trendów rynkowych
  • zarządzanie procesem zapytań ofertowych
  • czuwanie nad realizacją kontraktów handlowych
  • ścisła współpraca z Działem Innowacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów bezpośrednich/strategicznych
  • doświadczenie w kontaktach z dostawcami z Europy
  • doświadczenie w kontaktach z dostawcami z Azji mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym zespole
  • zatrudnienie w stabilnej firmie (umowa o pracę)
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • szkolenia
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.