Główny Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Mostostal Warszawa S.A.

Warszawa, mazowieckie

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Miejsce pracy: Warszawa

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość programu AutoCAD i Norma.
  • skrupulatność, dokładność,
  • umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej,
  • umiejętność wyszukiwania, analizy i porównywania informacji,
  • doświadczenia we współpracy z dostawcami i podwykonawcami,
  • min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku o takim samym lub zbliżonym zakresie zadań jak Inżynier Budowy, Specjalista ds. Ofertowania w zakresie robót ogólnobudowlanych.

Zakres zadań:

  • analizowanie dokumentacji technicznej związanej z procedurą wyboru dostawców i podwykonawców,
  • przygotowywanie planu zakupu,
  • tworzenie zapytań ofertowych; analiza porównawcza ofert,
  • prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami i wykonawcami,
  • przygotowywanie projektów umów wraz z koniecznymi załącznikami,
  • uaktualnianie branżowej listy podwykonawców oraz dostawców,
  • koordynowanie rozliczeń finansowych z dostawcami i podwykonawcami.

Oferujemy:

  • pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas realizacji budowy z możliwością przedłużenia współpracy na innym projekcie na terenie Polski po sprawdzeniu się kandydata,
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych – prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
  • współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.