Główny Specjalista ds. handlowych

Pumech Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

PUMECH Sp. z o.o. wiodąca firma z branży konstrukcji stalowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Gł. Specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska:

  • analiza rynku konstrukcji stalowych
  • pozyskiwanie klientów krajowych i zagranicznych
  • podtrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami Spółki
  • ścisła współpraca z wydziałem produkcji
  • wyznaczanie celów krótko i długoterminowych
  • sporządzanie sprawozdań dla Zarządu Spółki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub handlowe)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość szeroko pojętego rynku konstrukcji stalowych
  • doświadczenie w sprzedaży w branży konstrukcji stalowych
  • zdolności negocjacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym zespole
  • interesującą i pełną wyzwań pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

Zapraszamy do składania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Pumech Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem sprawdzonym na rynku produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie