Główny Specjalista ds. Data Mining (CRM Analityczny)

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się spółki ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Główny Specjalista ds. Data Mining (CRM Analityczny)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Budowa obszaru Zarządzania Wiedzą o Kliencie - kreacyjna rola w organizacji;
  • Budowanie modeli Data Mining opisujących zachowania klientów;
  • Tworzenie modeli scoringowych, behawioralnych, predykcyjnych na potrzeby działań marketingowych/sprzedażowych dla działalności B2C prowadzonej w różnych kanałach dystrybucji (kanały naziemne, kanały zdalne);
  • Modelowanie obszaru Big Data;
  • Analiza struktury bazy klienckiej pod kątem ilościowym i wartościowym, w tym analiza zachowań klienckich, analiza zmian zyskowności, analiza churnu, itp.;
  • Ścisła współpraca z architektem hurtowni baz danych przy budowie hurtowni danych oraz w ramach działań związanych z jej rozwojem;
  • Tworzenie rekomendacji działań marketingowych i sprzedażowych na podstawie przeprowadzonych analiz;
  • Przygotowywanie zestawień i prezentacji w zakresie wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie w pracy z hurtownią danych i bazami danych, doświadczenie w obszarze modelowania danych;
  • Wysokie zdolności analityczne połączone z umiejętnością trafnego wyciągania wniosków i opracowania rekomendacji;
  • Praktyczne umiejętności posługiwania się systemami raportowymi oraz narzędziami analitycznymi;
  • Znajomość narzędzi wykorzystywanych w ramach bardzo dużych baz danych
  • Proaktywna postawa w zakresie poszukiwania usprawnień zwiększających efektywność inicjatyw biznesowych;
  • Zorientowanie na osiąganie celów;
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat;
  • Samodzielne stanowisko, dające możliwość realnego budowania obszaru Data Mining w organizacji;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.