Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. BHP i PPOŻ

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Opis stanowiska :

- bieżąca obsługa klientów firmy w zakresie bhp i ppoż
- prowadzenie szkoleń wstepnych i okresowych
- prowadzenie dokumentacji wypadkowych / rejestrów wypadków
- CZYNNY udział w kontrolowaniu i usuwaniu uchybień z zakresu bhp i ppoż u klientów
- sporzadzanie dokumentów/ instrukcji : ibwr , orz i t p

Wymagania

Od Kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

-Wyższego wykształcenia z zakresu BHP lub studia podyplomowe z zakresu BHP
-ukończonego kursu dla osób odpowiedzialnych za Ppoż.
-Ukończonego kursu dla służb BHP
-znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
-min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. BHP
-prawo jazdy kat B
- wiedzy i doświadczenia na poziomie umożliwiającym rzetelne doradztwo klientom

Wymagania osobowościowe:

-Chęć podejmowania wyzwań, kreatywność oraz przede wszystkim wykazywanie inicjatywy
-Zdolności samoorganizacyjne
-Umiejętność pracy pod presją czasu
-Dążenie do realizacji celów oraz konsekwencja w działaniu
-Dyspozycyjność oraz elastyczność
-Umiejętności analityczne oraz skuteczność rozwiązywania problemów
-Samodzielność

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających CV oraz list motywacyjny

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Prezentacja firmy

Historia Przedsiębiorstwa usług BHP i Doradztwa Technicznego "SEME... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting