Główny programista

2CAN S.A.

50-447 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Med Advice Online sp. z o.o. to startup o globalnych aspiracjach należący do Grupy 2can. Opracowaliśmy platformę do wielokanałowych (czat/audio/wideo) konsultacji z ekspertami.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Głównego programisty, który dołączy do naszego zespołu. Praca u nas to szansa na Twój rozwój. Będziesz mógł zbudować własny zespół programistyczny i docelowo obejmiesz udziały w spółce, której kapitał zakładowy wynosi 1 162 000 złotych. Rozwijamy się dzięki wsparciu inwestora w wysokości 580 000 zł. Rozpoczęliśmy już poszukiwanie drugiej rundy inwestycji co dodatkowo przyspieszy rozwój projektu.

Oferujemy:
- Możliwość objęcia udziałów w spółce
- Samodzielną i ambitną pracę
- Przyjazną atmosferę pracy
- Realny wpływ na projekt
- Elastyczne godziny pracy
- Lokalizacja w centrum miasta
- Karta Multisport
- Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy

Wymagania

W pracy na tym stanowisku nie będziesz miał narzucanych zadań ani ram czasowych. Bardzo cenimy kreatywność i własną inicjatywę. To Ty będziesz wyznaczać kierunek dalszego rozwoju projektu.

Kluczowe dla nas są Twoje faktyczne umiejętności i nastawienie a nie dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Jeśli dobrze programujesz, to jesteś dla nas odpowiednim kandydatem.

Oczekujemy od Ciebie doskonałej znajomości przynajmniej jednej z następujących technologii:
- PHP5,
- HTML5,
- CSS3,
- JavaScript,
- MySQL
oraz znajomości każdej z nich.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie pracy w naszej firmie, prześlij nam swoje CV z klauzulą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

2CAN Spółka Akcyjna jest firmą, która specjalizuje się w tworzeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy