Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Główny Księgowy

Miejsce pracy: Swarzędz
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej – lidera w branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz/ k. Poznania

Cel stanowiska: Nadzór nad całością operacji księgowych w firmie i zapewnienie ich zgodności z obowiązującymi przepisami.
Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie ze standardami rachunkowymi Grupy oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi
  • Comiesięczne raportowanie do Grupy
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych wymaganych przepisami prawa podatkowego (CIT, VAT, podatek od nieruchomości i inne)
  • Przygotowywanie dodatkowych raportów na potrzeby Grupy oraz Zarządu
  • Sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS
  • Przygotowywanie budżetu na kolejny rok gospodarczy
  • Aktywna współpraca z bankami, audytorem, doradcą podatkowym i innymi partnerami zewnętrznymi
  • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • Zarządzanie zespołem księgowym ( 3 osoby)

WYMAGANIA
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego w ramach grupy spółek kapitałowych – min. 5 lat – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zakresie rozliczania inwestycji kapitałowych w firmie produkcyjnej
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • Wykształcenie wyższe: Finanse i rachunkowość
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Mile widziana: znajomość systemu SAP
  • Certyfikat biegłego rewidenta – mile widziany
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność zrozumiałego przekazywania danych finansowych, jasnego formułowania wniosków
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość

KORZYŚCI
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do dojazdów do pracy, dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

Numer referencyjny: 4-11-42473/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.