Opis stanowiska pracy

Wawrosz sp.j. poszukuje kandydata na stanowisko : Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:

· prowadzenie ewidencji księgowej w powierzonym zakresie, zgodnie z zasadami określonymi

w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych,

· bieżąca kontrola dokumentów księgowych,

· nadzór nad prowadzeniem ewidencji wymaganych przepisami podatkowymi,

· kontrola rozrachunków z tytułu dostaw i usług,

· współpraca przy wypełnianiu obowiązków działu księgowości.

Wymagania

Wymagania:

· wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie rachunkowości,

· minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w zakresie pełnej księgowości),

· znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia,

· dobra znajomość programu Microsoft Excel,

· mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

· interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie,

· możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

· bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Informacje dodatkowe:

Wymiar etatu: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Liczba wakatów: 1

Przedział wynagrodzenia: 3500 zł / 5000 zł miesięcznie (brutto)

Premie, dodatki: premia uznaniowa

Branża / kategoria: Praca Księgowość / Audyt

Prezentacja firmy

Naszą działalność sprzedaży samochodów rozpoczęliśmy w 1996 roku. Przez ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Kadra zarządzająca, Praca Finanse