Główny Księgowy / Główna Księgowa

Talento Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Talento Sp z o.o. poszukuje księgowego / księgowej do bieżącej obsługi księgowej firmy. Szukamy osoby, której nie są obce zagadnienia związane z ewidencjonowaniem zdarzeń księgowych, przygotowywaniem sprawozdań finansowych czy sporządzaniem deklaracji podatkowych. Koncentrujemy się na pozyskiwaniu funduszy europejskich, rozliczaniu dotacji oraz doradztwie w zakresie realizacji projektów. Nasi klienci, którzy też czasem wymagają wsparcia księgowego w swojej ofercie mają produkty z zakresu nowych technologii i finansów. Osoba zatrudniona na stanowisku Główny Księgowy / Główna Księgowa będzie miała za zadanie aktywne wsparcie księgowe firmy.

Obowiązki:

  • Prowadzenie księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • Kontrola prawidłowości dokumentacji, transakcji finansowych i zapisów księgowych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Uzgodnienie sald zobowiązań i należności
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wnip
  • Sporządzanie raportów i sprawozdawczości wewnętrznej
  • Bieżąca obsługa spraw finansowych
  • Prowadzenie działań związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku

Oferujemy:

  • Interesującą i rozwojową pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę i standard pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości
  • Dobra znajomość obsługi komputera - znajomość programu IFS lub innych programów typu ERP, będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Pracowitość, samodzielność i zdolności organizacyjne

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się m.in.: <br/> <br/>- opracowywaniem wniosków aplikacyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa