Główny Księgowy/ Główna Księgowa z językiem angielskim

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy będącej jednym z czołowych dostawców i pionierów na rynku rozwiązań przeładunkowych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• wdrażanie i kontrola polityk rachunkowej i podatkowej,
• przygotowywanie sprawozdań dla Zarządu i Centrali,
• przygotowywanie analiz finansowych,
• zarządzanie płynnością finansową i zabezpieczeniami walutowymi,
• nadzór i realizacja polityki kredytowej firmy,
• zarządzanie polityką kadrowo-organizacyjną, prowadzenie spraw osobowo-organizacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i pracy, naliczanie wynagrodzeń,
• współpraca z dostawcami firmy,
• realizacja polityki samochodowej firmy.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe magisterskie,
• certyfikat MF do prowadzenia ksiąg rachunkowych,
• kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku z systemami księgowymi,
• obsługa komputera, w tym bardzo dobra obsługa MS Office,
• umiejętności analityczne i numeryczne,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
• znajomość polskich przepisów prawa podatkowego oraz prawa pracy,
• znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Nasz Klient oferuje:
• umowę o pracę,
• pracę w międzynarodowej, prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
• pracę w międzynarodowym środowisku, w tym szkolenia w kraju i za granicą,
• możliwość rozwoju zawodowego, udział w prestiżowych projektach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.