Księgowy / Księgowa z j. anielskim

Progresso HR Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, nowo powstającej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje osób na stanowisko:

Księgowy / Księgowa z j. angielskim

Miejsce pracy: Świdnica

Obowiązki:

• Bieżąca koordynacja spraw księgowych,

• Terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz kontrola rozliczeń firmy z partnerami oraz instytucjami,

• Bieżąca współpraca z Zarządem, instytucjami zewnętrznymi (NBP, US, Audytorzy, Banki),

• Przygotowanie raportów i analiz wg standardów obowiązujących w przedsiębiorstwie,

• Udział w tworzeniu budżetu firmy i kontrola jego realizacji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe

• Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 3 lata

• Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny!

• Znajomość prawa podatkowego i prowadzenia ksiąg rachunkowych w przedsiębiorstwie produkcyjnym,

• Umiejętność prowadzenia spraw kadrowych,

• Bardzo dobra znajomość MS Office,

• Doskonała organizacja pracy, komunikatywność

• Samodzielność, dyspozycyjność

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia, bezpieczne i przyjazne warunki pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie

• wdrożenie w międzynarodowe środowisko pracy

• możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse