Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe zatrudni osobę na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego w niepełnym wymiarze etatu.
Miejsce pracy: Katowice (Śródmieście)

Zakres zadań:

-obsługa klientów w zakresie prowadzenia Ksiąg Handlowych;
-przygotowywanie odpowiednich deklaracji CIT i VAT;
-przygotowywanie sprawozdań finansowych;
-kontakty z urzędem skarbowym, ZUS, GUS;
-bieżące wsparcie klientów w kwestiach księgowych i podatkowych;
-dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

Nasze oczekiwania:

-min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Głównego/Samodzielnego Księgowego (preferowane w biurze rachunkowym);
-znajomość programu OPTIMA;
-doświadczenie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych;
-wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość);
-dobra znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych;
-dyspozycyjności min. 50h w miesiącu;
-terminowość, zaangażowanie i otwartość na rozwój.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;
-asystenta w osobie Młodszego Księgowego;
-rozwój zawodowy poprzez szkolenia merytoryczne oraz różnorodność obsługiwanych firm;
-możliwość rozszerzenia współpracy do pełnego etatu;
-prace na nowoczesnym systemie księgowym Optima;
-możliwość ustalenia indywidualnych godzin pracy;
-komfortowe warunki pracy w miłej atmosferze.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe GCBF Sp. z o.o. to innowacyjne biuro rachunkowe działaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse