Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta wyposażenia logistycznego, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główna/y Księgowa/y

Miejsce pracy: PŁOCK

Opis stanowiska pracy:

• koordynacja działań i odpowiedzialność za księgowe aspekty działalności firmy
• zapewnianie zgodności zapisów księgowych z obowiązującymi przepisami
• sporządzanie deklaracji podatkowych oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
• kontakt z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie sprawozdań na ich potrzeby
• bieżąca kontrola finansowo-księgowa, raportowanie

Oferujemy:

• stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Wymagania

• 5 lat doświadczenia na stanowisku głównej księgowej lub zastępcy głównej księgowej w firmie produkcyjnej
• doświadczenie w sprzedaży eksportowej
• ugruntowana wiedza z zakresu prawa podatkowego i Ustawy o Rachunkowości
• odpowiedzialność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy
• zdolności analityczne i komunikacyjne

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalną i dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo – sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse