Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie pełnej rachunkowości zgodnie z polskimi standardami,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych,
  • odpowiedzialność za rozliczenia z fiskusem,
  • ewidencja i naliczanie płac pracowników,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS i in.),
  • wybrany/-a kandydat/-ka będzie odpowiadać za pełną księgowość kancelarii.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse),
  • min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w spółce kapitałowej lub w ramach biura rachunkowego,
  • znajomość regulacji prawa podatkowego i bilansowego,
  • mile widziana umiejętność konsolidacji wyników finansowych w ramach grupy kapitałowej,
  • znajomości obszaru kadrowo-płacowego,
  • znajomości programów finansowo-księgowych (CDN OPTIMA - podstawowy, ENOVA, Rewizor GT - dodatkowe) i kadrowych (Płatnik)
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań,
  • terminowości i odpowiedzialności w podejściu do powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia w pracy z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami, w tym spółkami notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie SA,
  • merytoryczne wsparcie w codziennym wykonywaniu obowiązków ze strony biegłych rewidentów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dołączenie klauzuli: ,,Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U nr 133 poz 883 wyrażam zgodę na przetrwania moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego''.

Prezentacja firmy

AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów sp. z o.o. wchodzi w skład A... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse