Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie zespołem księgowym w firmie, zapewnienie sprawnej obsługi finansowej firmy, szybkiego i prawidłowego przepływu informacji i dokumentów księgowych oraz zapewnienie właściwej koordynacji procesów księgowych i podatkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Zakres obowiązków:

• sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
• chronologiczne i zgodne z zasadami rachunkowości księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych firmy,
• rozliczanie delegacji służbowych i zaliczek pracowniczych (bieżące kontrolowanie rozrachunków z pracownikami),
• bieżące kontrolowanie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
• kontrolowanie terminów spłat należności dla firmy,
• informowanie Zarządu o bieżącym stanie zobowiązań, należności oraz środków pieniężnych,
• Przygotowanie raportów na potrzeby zarządu,
• Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych, zapewnienie prawidłowego i terminowego sporządzania miesięcznych deklaracji VAT, VAT-UE, CIT

Oferujemy:

• pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
• pracę w pełnym wymiarze godzinowym w siedzibie firmy

Miejsce pracy: Tarnów

Wymagania

• wykształcenie wyższe w dziedzinie rachunkowości, finansów lub zarządzania,
• minimum 5 lat pracy na stanowisku Główna Księgowa
• znajomość programu Comarch ERP Optima
• umiejętność obsługi komputera, a w szczególności znajomość pakietu MS Office,
• zdolności analityczne i organizacyjne,
• systematyczność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
• umiejętność aktywnego rozwiązywania problemów,
• znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawnych i podatkowych (VAT, CIT, PIT)

Prezentacja firmy

Nasza firma dysponuje dużym biurem konstrukcyjno-technologicznym. <br/>G... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa