Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie i nadzór ewidencji księgowej firmy zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości i obowiązującymi przepisami prawa
• Monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych
• Odpowiedzialność za terminowe przygotowanie i kontrolę deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT)
• Przygotowanie sprawozdań finansowych wg MSSF
• Współpraca z audytorami oraz innymi organizacjami zewnętrznymi (w tym m.in. GUS, NBP)
• Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów
• Aktywne wsparcie w prowadzeniu finansów Spółki
• Rozwiązywanie problemów podatkowych, księgowych i systemowych
• Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

• Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub uprawnienia biegłego rewidenta będą dodatkowym atutem
• Dobra, praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
• Znajomość systemów klasy ERP
• Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność
• Systematyczność, dokładność i terminowość

Prezentacja firmy

Firma Profi Sp. z o. o., należąca do Grupy Bounty Brands, będąca lidere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse