Opis stanowiska pracy

Bricomarche
Market Budowlany Dom i Ogród

Główna Księgowa

Miejsce pracy: Grajewo

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

Zapewnienie profesjonalnego obiegu dokumentów zgodnie ze standardami firmy
Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
Bieżące kontrolowanie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
Chronologiczne i zgodne z zasadami rachunkowości, księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych firmy
Przygotowywanie przelewów bankowych
Przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu
Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych.
Zapewnienie prawidłowego i terminowego sporządzania miesięcznych deklaracji
Rozlicznie delegacji służbowych
Bieżące kontrolowanie rozrachunków z pracownikami
Odpowiedzialność za współpracę z urzędami

Wymagania

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe
Bardzo dobra znajomość programów kadrowo - księgowych
Doświadczenie min. 5 lat na stanowisku Główna Księgowa
Znajomość pakietu MS Office
Znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawnych i podatkowych
Umiejętność współpracy z instytucjami państwowymi
Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
Rzetelność i uczciwość
Dobra organizacja pracy i skrupulatność
Łatwość nawiązywania kontaktów , umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa