Główna Księgowa / Główny Księgowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealny kandydat jest osobą, która ma bardzo dobry warsztat pracy, umiejętności liderskie oraz ma doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań zgodnie z IFRS lub US GAAP. Firma oferuje bardzo komfortowe i stabilne miejsce pracy, poukładany obszar księgowy oraz możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach biznesowych.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, jednego z liderów w branży nowych technologii poszukujemy proaktywnej osoby, mówiącej płynnie po angielsku, która zajmie stanowisko Głównego Księgowego. Osoba ta będzie podlegać bezpośrednio pod Dyrektora Finansowego spółki oraz zarządzać kilkuosobowym zespołem. Firma zlokalizowana jest na południu Warszawy oraz posiada możliwość korzystania z własnego parkingu.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie niewielkim zespołem księgowym
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych
  • Powadzenie pełnej księgowości, obliczanie podatków (CIT,VAT, itp.), rozwiązywanie problemów podatkowych (możliwość współpracy z doradcą podatkowym) \
  • Kontrola rozliczeń z podmiotami zewnętrznymi, dostawcami,
  • Nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych spółki oraz obiegiem dokumentów księgowych, Kontrola wewnętrzna, nadzór nad gospodarką magazynową spółki
  • Wsparcie dyrektora finansowego i uczestnictwo w przygotowywaniu analiz
  • Ścisła współpraca z biznesem oraz działem Kontrolingu

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego / Starszego Księgowego, z zakresem odpowiedzialności obejmującym prowadzenie kompletnej księgowości i zarządzanie niewielkim zespołem,
  • Płynna znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym,
  • Znajomość IFRS jest warunkiem koniecznym, US GAAP będzie atutem
  • Doskonała znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Umiejętność delegowania zadań oraz terminowość

Oferujemy

Firma oferuje bogaty pakiet: premia, karta medyczna oraz dużą elastyczność w ramach godzin pracy. Firma zlokalizowana jest na południu Warszawy i posiada miejsca parkingowe. .

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page