Główna Księgowa / Główny Księgowy

P.P.H.U. Marbo

Starachowice, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- prowadzenie pełnej księgowości firmy oraz dokonywanie rozliczeń prawno-podatkowych
- sprawdzanie dokumentów księgowych pod kątem formalnym i rachunkowym
sporządzanie deklaracji podatkowych
- koordynacja procesów księgowych
- analiza i ocena bieżącej sytuacji finansowej firmy
- zarządzanie bieżącą płynnością spółki oraz bieżącymi płatnościami
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, bank, itp.)
- sporządzanie sprawozdań finansowych oraz prowadzenie kont firmowych

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie min. 5 lat na podobnym stanowisku, Główny Księgowy
- wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse, etc.)
- bardzo dobra znajomość ustaw podatkowych
- praktyczna znajomość programów księgowych
- znajomość obsługi komputera i programów komputerowych
- pracowitość
- sumienność
- odpowiedzialność
- mile widziana znajomość programu Enova, Comarch XL

Prezentacja firmy

Marbo zostało założone ponad 30 lat temu w Starachowicach. Zaczynaliśmy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa