Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej (Autoryzowany Salon Samochodowy) poszukujemy osoby na stanowisko:

Główny księgowy

Obowiązki:

  • nadzór nad ewidencją księgową oraz pełna odpowiedzialność za księgi rachunkowe zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych,
  • organizacja i zamykanie roku finansowego, opracowywanie procedur zamknięcia roku i miesiąca,
  • kontrola dokumentów księgowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorami, GUS, ZUS, bankami.
Oferujemy:
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała.

Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunek rachunkowość, ekonomia,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku głównego księgowego,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz delegowania zadań,
  • dokładności, uczciwości, samodzielności, odpowiedzialności, lojalności i dyskrecji,
  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole.
  • Mile widziana będzie znajomość pracy w programie finansowo-księgowym SYMFONIA.

Prezentacja firmy

Firma KBR DORFIN Sp. z o.o. od przeszło 10 lat świadczy usługi badania s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa