Główna Księgowa/Główny Księgowy (m/f)

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku z planami dalszego rozwoju, poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Głównego Księgowego/Głównej Księgowej do pracy w Legnicy.

Osoba ta, wraz z Dyrektorem Finansowym będzie odpowiedzialna za zarządzanie finansami organizacji oraz usprawnienia funkcjonowania działu księgowego.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Zarządzanie i nadzór nad pracą kilkuosobowego działu księgowości
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, UE, PIT i innych przewidzianych prawem)
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentacji , zgodności procesów z obowiązującymi przepisami oraz zasadami bezpieczeństwa finansowego
  • Współpraca z audytorem, urzędami, bankami oraz organami podatkowymi
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)
  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze księgowości w tym co najmniej 3 lata na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej
  • Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych dotyczących spółek z o.o.
  • Doświadczenie w pracy w grupie kapitałowej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym; nastawienie na ciągłe doskonalenie, rozwój podległego zespołu
  • Znajomość systemu ERP
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej Grupy na stanowisku kluczowym dla organizacji. Stanowisko oferuje również konkurencyjne wynagrodzenia oraz pakiet szkoleń oraz benefitów pozapłacowych.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page