Główna Księgowa - Farmacja

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

O naszym Kliencie

Dla naszego Klienta, firmy z sektora farmaceutycznego poszukujemy dynamicznego i nastawionego na rozwój kandydata na stanowisko Główny Księgowy/Główna Księgowa. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za prowadzenie pełnej księgowości spółki.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie procesu zamknięcia miesiąca
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązujcymi przepisami rachunkowymi (IFRS)
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • Koordynowanie prac związanych z audytem rocznym, współpraca z innymi instytucjami zewnętrznymi (banki, US)
  • Nadzór organizacyjny nad działem księgowości (zarządzanie 3 osobowym zespołem)
  • Odpowiedzialność za płynność finansową spółki

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia, lub pokrewne
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT)
  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel
  • Analityczny umysł, pro-aktywne podejście do wyzwań
  • Znajomość programu Cognos będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w branży farmaceutycznej
  • Bezpośrednią współpracę z Zarządem firmy
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

Devire Devire Devire Devire