Główna Księgowa (branża inwestycyjna / nieruchomości)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealny kandydat posiada doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego obsługującego grupę spółek. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację działań niewielkiego zespołu oraz współpracę z kadrą Dyrektorską oraz Project Managerami prowadzonych projektów inwestycyjnych. Kandydat będzie miał szansę pracować w spółce realizującej inwestycje, monitorować płynność oraz kontrolować kwestie związane z kosztami inwestycji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest polska firma założona przez inwestorów z kilku krajów, których łączy zamiłowanie do branży nieruchomości. Firma oferuje możliwość poznania bardzo dynamicznego środowiska pracy raportując bezpośrednio do Prezesa Zarządu. Firma preferuje rozliczenie na podstawie umowy managerskiej / B2B z prawem do zachowania urlopu.

Opis stanowiska

  • Koordynacja działań zespołu księgowego (3-4 osoby)
  • Współpraca z Dyrektorami oraz project managerami w zakresie kosztów prowadzonych projektów inwestycyjnych
  • Odpowiedzialność za terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych spółki
  • Monitoring płynności w spółkach (salda, sprzedaż, banki, zobowiązania)
  • Monitoring płatności za odsetki od obligacji oraz odpowiedzialność za ich terminową realizację
  • Rozliczenia z akcjonariuszami oraz współpraca przy rozliczaniu wspólnot mieszkaniowych

Profil kandydata

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w firmie mającej w portfelu kilka / kilkanaście spółek
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz delegowaniu zadań
  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie atutem
  • Umiejętność rozliczania wspólnot mieszkaniowych będzie atutem
  • Asertywność oraz umiejętność pracy w bardzo dynamicznie zmieniających się warunkach biznesowych

Oferujemy

Firma oferuje kontrakt B2B, możliwość poznania branży nieruchomości oraz zdobycie szerokiego doświadczenia w księgowo rachunkowej obsłudze spółek inwestycyjnych.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page