Gllówna Ksiegowa / Kierownik Finansów

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba będzie bezpośrednio współpracować z Zarządem spółki i będzie odpowiadać za dział finansowy, który liczy parę osób. Będzie odpowiedzialna za przygotowanie kwartalny, rocznych sprawozdań finansowych i kontrolę aspektów podatkowych spółki. Zaangażuje się w optymalizacje kosztowe jak również we współpracę z

Idealna osoba to kandydatura, która posiada minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównej/go Księgowej/go w branży nieruchomości (deweloper/budowlana, spółki podlegające KSH) plus zna sposoby działania spółdzielni mieszkaniowych i podobnych przedsiębiorstw.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, spółki z branży nieruchomości - deweloperskiej, budowlanej i zarządzania nieruchomościami, z uwagi na dalszy rozwój poszukujemy osoby na stanowisko Główna/y Księgowa/y / Kierownik Finansów do siedziby w Warszawie.

Opis stanowiska

* Prowadzenie księgowości firmy, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
* Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu finansowego i księgowości,
* Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, sprawozdań finansowych wg ustawy o rachunkowości. raportów i sprawozdań korporacyjnych,
* Prowadzenie oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT,
* Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki, audytorzy)
* Reprezentowanie pracodawcy przed stosownymi urzędami i instytucjami oraz organami kontroli finansowej,
* Nadzór nad procedurami kontroli kosztów,
* Przestrzeganie i monitorowanie terminów płatności zobowiązań spółki,
* Współpraca z bankami w zakresie kredytowania i rozliczania procesów inwestycyjnych,
* Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnienie procesów i procedur wewnątrz działu księgowości,

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane finanse, rachunkowość)
* Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego w branży nieruchomości, dodatkowym atutem będzie - jeśli w jednostce zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami, spółdzielni mieszkaniowej lub podmiocie obsługującym duże wspólnoty mieszkaniowe,
* Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych,
* Praktyczna znajomość pakietu MS Office, systemów finansowo księgowych,
* Umiejętność zarządzania i rozwijania podległego zespołu finansowego oraz optymalizacji czasu pracy działu,
* Proaktywne nastawienie, zdolność rozwiązywania problemów i samodzielnego określania priorytetów działań,
* Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Zatrudnienie w stabilnej spółce, możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, bonus roczny, pakiet medyczny.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page