PQG Services Sp. z o.o.

Glazurnik - murarz

Od: PQG Services Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Agencja Pracy Tymczasowej PQG Services Sp. z o.o (certyfikat agencji zatrudnienia nr 9643) jest dynamicznie rozwijającą się firmą rekrutacyjną świadczącą usługi w zakresie pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.
Głównymi klientami PQG Services Sp. z o.o są francuscy przedsiębiorcy działający przede wszystkim w branży budowlanej i hotelarskiej. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

GLAZURNIK - MURARZ

Miejsce pracy: Francja
Nr ref: GM/01/14

Opis stanowiska:

• układanie płytek na ścianach i podłogach w budynkach mieszkalnych i przemysłowych (typu kuchnia, łazienka) oraz na innych obiektach (baseny)
• przygotowanie podłoża pod prace glazurnicze
• wykonywanie napraw i renowacji
• wykonywanie ścian w aktualnie stosowanych technologiach
• podstawowe wykończenia tynkowe

Wymagania:

• Gotowość do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej
• min. 2 letnie doświadczenie – mile widziane doświadczenie za granicą (zwłaszcza we Francji)
• Dokładność, rzetelność, precyzja
• GOTOWOŚĆ DO NATYCHMIASTOWEGO ROZPOCZĘCIA PRACY

Oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki,
• Umowę o pracę na czas określony (2 miesiące)
• Zakwaterowanie,
• Możliwość nabycia nowych umiejętności.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 28.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133, Poz. 883)"
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.