Giełda Pracy Białobrzegi 13.03.2015 godz. 14:00

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Mszczonów

GIEŁDA PRACY 13.03.2015 GODZ 14:00 MŁODZIEŻOWE CENTRUM KARIERY W BIAŁOBRZEGACH UL.ŻEROMSKIEGO 84

PRACA NA AKORD OD ZARAZ – MSZCZONÓW ( bezpłatny transport)
Zakres obowiązków:
- pakowanie i składanie elementów promocyjnych składających się z butelek alkoholu
- etykietowanie butelek
- przepakowywanie kartonów

Oferujemy:
- umowę zlecenie - odprowadzamy składki ZUS
- pracę w systemie II
- pracę na akord, im więcej czynności wykonasz - tym więcej zarobisz
- pracę w kilkuosobowych zespołach
- miłą atmosferę w pracy

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez firmę Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Sielska 8, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych".

Wymagania:
- książeczka SANEPID - warunek konieczny
- umiejętności manualne
- umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- zaangażowanie i odpowiedzialność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: