Opis stanowiska pracy

Zadania:
- gięcie elementów rurowych,
- obsługa maszyn – giętarek (trzpieniowych),
- montaż konstrukcji stalowych,
- prefabrykacja elementów konstrukcji stalowych,
- przygotowanie elementów do spawania,
- dbałość o mienie, środki pracy oraz opinię Spółki,
- przestrzeganie zasad BHP, dyscypliny pracy i etyki zawodowej.

Oferujemy:
- zdobywanie nowych umiejętności i doświadczenia,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z 40-letnią historią.

Możliwość oddelegowania za granicę!
W odpowiedzi na nasze ogłoszenie proszę o przesłanie CV na podany adres e-mail!
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie 1-2 lata pracy na danym stanowisku,
- znajomość rysunku technicznego,
- ogólne pojęcie o wykonywaniu/montażu konstrukcji stalowych,
- umiejętność posługiwania się narzędziami i sprzętem,
- rzetelność połączona z umiejętnościami planowania i organizowania pracy własnej,
- sumienność i dokładność, samodzielność,
- dyspozycyjność i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Spółka produkcyjna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji